Українська версія
English version

Інститут генетичної та регенеративної медицини
ДУ “Національний науковий центр “Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини 
імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України”

       
Про інститут Наукові відділи Конференції
 
 
Персональний кабінет:
Логін*:
Пароль*:
  Реєстрація | Ввійти
Інститут генетичної та регенеративної медицини» Конференції» Генетична і регенеративна медицина: проблеми та перспективи - 2010»
МЕНЮ
 
  Про інститут
  Наукові відділи
  Конференції
 
 
 
  Оголошення
  Проєкти
  Співпраця
  Контакти

Генетична і регенеративна медицина: проблеми та перспективи - 2010
 

 Науково-практична конференція з міжнародною участю

ГЕНЕТИЧНА І РЕГЕНЕРАТИВНА МЕДИЦИНА:

ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

14-15 жовтня 2010
Київ, Україна

14-15 жовтня 2010 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю "Генетична і регенеративна медицина: проблеми та перспективи", організована Інститутом генетичної та регенеративної медицини, Національною академією медичних наук України та Міністерством охорони здоров"я України за співучасті Національного університету фізичного виховання і спорту України та Міжнародного центру наукової культури "Всесвітня лабораторія".
В конференції взяли участь 252 учасники з України, Росії, Білорусії, Молдови, Словаччини, Нідерландів, Німеччини, зокрема 2 академіки НАН України та 5 - НАМН, академік РАМН, 5 член-кореспондентів НАМН, 30 докторів наук, з яких 18 професорів; 63 кандидати наук. Серед доповідачів були провідні вітчизняні та закордонні вчені - спеціалісти в галузі генетичної та регенеративної медицини: академіки НАМН України В.А. Кордюм, Г.М. Бутенко, В.К. Гринь, В.М. Запорожан, М.Д. Тронько, академік РАМН В.О. Козлов та інші.

Оргкомітет конференції

Спонсори конференції

Програма конференції

Майстер-класи

Тези конференції (“Журн. АМН України”.–2010.-Т. 16, додаток)

На конференції були представлені 73 усних та 49 стендових доповідей з найбільш важливих проблем генетичної та регенеративної медицини:

  • Клітинні технології в лікуванні захворювань серцево-судинної системи
  • Клітинні технології в лікуванні неврологічної патології
  • Клітинні технології в регенеративній медицині
  • Генна інженерія та стовбурові клітини
  • Нові підходи до лікування ендокринних та метаболічних порушень
  • Генетика і патологія
  • Методи генетичного аналізу в клінічній практиці
  • Стовбурові клітини та онкологія
  • Генетика і спортивна медицина

В рамках конференції проведені два пленарних засідання та засідання Круглого столу «Проблемні питання генетичної медицини», а також два майстер-класи.

Проведена конференція показала значну зацікавленість широкого кола наукової громадськості та представників практичної медицини різного профілю до наукових напрямків, які були представлені у рамках програми конференції. Результати обговорення цих питань представлені в Резолюції конференції, основним висновком якої є наступне: розробка та застосування нових генно-клітинних технологій для подальшого їх застосування з терапевтичною метою є одним з найважливіших стратегічних напрямків науково-технологічного та інноваційного розвитку.

picture


picture